Calldex Çağrı Merkezi


Kurumsal Çözümler
Formu doldurmanız sonrası müşteri temsilcimiz tarafınıza ulaşım sağlayacaktır.
Gönder

Hakkımızda

Hakkımızda

Calldex Çağrı Merkezi, Kasım 2015’de kurularak Çağrı merkezi sektörüne güçlü bir adım atmıştır.

Çağrı merkezi hizmet maliyetlerindeki artış sebebi ile Çağrı merkezi hizmeti sunan firmalar bu hizmetin daha uygun koşullarda sağlanabileceği illere yönelmektedir.

Sunduğumuz hizmetler ile yeni müşteri kazanımlarında, ilişkilerin geliştirilmesi ve iş hacimlerinin artışında da müşterilerimiz için etkin rol oynamaktayız. Hizmet kalitesinin sürekliliği ise temel prensiplerimiz arasında yer almaktadır. Sürekli ve düzenli eğitimler ile ekibimizin profesyonel gelişimi desteklenmektedir. Güvenilir hizmet anlayışı ile müşterilerimiz için değer yaratan sonuç odaklı hizmetler sunmayı hedeflemekteyiz.

Misyon

Müşterilerimize kaliteli, kârlı ve yüksek katma değerli çağrı merkezi ve müşteri ilişkileri yönetimi hizmetleri sunarak, müşterilerimizi uzmanlığımızdan ve teknolojik altyapımızdan yararlandırmak ve rekabet üstünlüğü kazanmalarını sağlamak.

Vizyon

Çalışanlar ve müşteriler için en çok tercih edilen satış & servis organizasyonu olabilmek ve Çağrı merkezi alanında teknoloji, insan kaynağı ve müşteri memnuniyetinde sektörün lokomotifi görevini üstlenmek.

Ortak Değerler

  • Güvenilir olmak
  • Müşteriler için değer yaratmak
  • Maliyet odaklı çözümler sunmak
  • Sonuç odaklılık
  • Kendini sürekli yenileyen profesyonel ekip
  • Sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmek