Calldex Çağrı Merkezi


Kurumsal Çözümler
Formu doldurmanız sonrası müşteri temsilcimiz tarafınıza ulaşım sağlayacaktır.
Gönder

Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri

Calldex ürünleri ile ilgili sorularınız ya da destek talepleriniz öncelikli olarak ürünü satın aldığınız ve size hizmet veren Yetkili Satıcılarımız tarafından karşılanmaktadır. Herhangi bir nedenle çözümlenememiş talepleriniz için 0850 333 7 677 telefon numarasından çağrı merkezimize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Calldex için müşterileri:

Calldex özünde erişilirliği temsil etmektedir. Öncelikle, teknolojiyi erişilir kılmayı hedefler. Her koşulda müşterileri için iletişimi sağlamak, kolaylaştırmak ve ileri noktalara taşımak; erişilir, anlaşılır olmak için kodlanmıştır.

Ulaşmayı, yakınlaşmayı, bağlanmayı, kalıcı olmayı vaat etmektedir. Bunun için teknolojiyle, müşterisiyle ve de satıcısıyla yüz yüze durmaktadır. Yetkin, yakın, yalın, dürüst ve açık bir şekilde.

Böylece, müşterilerini teknolojilerle yüz yüze getirmekte, buluşturmaktadır. Müşterilerin kendilerini yormadan, zorlamadan, çağdaş, en güncel haberleşme teknolojilerinden kolay ve yalın bir biçimde yararlanmalarını sağlamaktadır.

Çalışma prensiplerimiz:

Her türlü talebiniz dikkatle dinlenmekte, kayıt altına alınmakta, deneyimli müşteri hizmetleri birimimiz tarafından, satış öncesi ve sonrası ile ilgili her türlü sorunuz çözüm odaklı biçimde yanıtlanmaktadır.

SATIŞ VE MÜŞTERİ HİZMETLERİ HİZMET SAATLERİ

Haftaiçi hergün 09:00 – 18.00 Telefon
Cumartesi 11.00 – 15.00 Telefon

Calldex Destek Hattı : 0850 333 7 677

Müşteri İlişkileri Formu